"Rambo 5: Last blood": Pierwszy oficjalny zwiastun [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Rambo 5: Last blood”: Pierwszy oficjalny zwiastun [WIDEO]

„Rambo 5: Last blood”: Pierwszy oficjalny zwiastun [WIDEO]

Najnowsza odsłona przygód popularnego bohatera trafi do kin 20 września 2019 roku.

Najnowsza odsłona przygód popularnego bohatera trafi do kin 20 września 2019 roku.

Na początku września 2018 roku ruszyły zdjęcia do piątej części kultowego filmu „Rambo 5: Last blood”. W roli głównej zobaczymy oczywiście samego Sylvestra Stallone, który bardzo ciężko pracował, aby powrócić do formy sprzed lat. Do sieci trafiła właśnie pierwsza oficjalna zapowiedź produkcji. 

Zobacz zwiastun:

Stallon zdradził w jednym z ostatnich wywiadów dla magazynu „Men's Health”, że przygotowania do roli Rocky'ego wykończyły go fizycznie. Nie zdawał sobie sprawy, że powrót to formy będzie aż tak bolesny.

Jeszcze w 2016 roku aktor nie był przekonany, czy udział w kolejnej części jest najlepszym pomysłem. W jednym z wywiadów krótko skomentował. 

Najwyraźniej coś się zmieniło w jego nastawieniu. W nowej części „Rambo: Last Blood” zobaczymy walkę Johna Rambo z meksykańskim kartelem zajmującym się handlem ludźmi. Jego głównym celem będzie uratowanie dziecka przyjaciółki. Nie spocznie jednak, dopóki nie zniszczy całej organizacji. W zapowiedziach czytamy, że ma być to pożegnanie z Johnem Rambo.

Obok Sylvestra Stallone na ekranie zobaczymy Paz Vega i Louis Mandylor. Za reżyserię odpowiada Adrian Grunberg, znany z filmu „Dorwać gringo”.

Warto wspomnieć, że pierwsze cztery części filmu zarobiły na całym świecie łącznie blisko 800 milionów dolarów!

Wybierzecie się do kina?