Strona Główna > Kasia Kowalska udostępniła wzruszający teledysk do singla „Dla taty” [WIDEO]

Kasia Kowalska udostępniła wzruszający teledysk do singla „Dla taty” [WIDEO]

Artystka zrobiła swoim fanom niespodziankę z okazji Dnia Dziecka. Jest to czwarty singiel promujący nowy album Kasi Kowalskiej „Aya”.

Artystka zrobiła swoim fanom niespodziankę z okazji Dnia Dziecka. Jest to czwarty singiel promujący nowy album Kasi Kowalskiej „Aya”.

Kasia Kowalska jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych piosenkarek w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Po blisko 10 latach nieobecności, artystka powróciła z nowym albumem „Aya„. Płyta ukazała się 22 czerwca 2018 roku. Zarówno utwórDla taty” jak i nakręcony do niego teledysk to rodzaj hołdu, który wokalistka złożyła swojemu zmarłemu przed dwoma laty ojcu.

Zobacz klip:

Artystka w jednym z wywiadów zdradziła, że w trakcie przerwy od nagrań skupiła się na wychowaniu syna. Podróżowała również po całym świecie. Odwiedziła między innymi Brazylię, Indie i Kolumbię. Inspiracje dźwiękami i kulturami z różnych zakątków globu doskonale słychać na albumie „Aya”.

Swoją najnowszą płytę wokalistka zadedykowała zmarłemu ojcu. Album promowały wcześniej utwory „Aya” (wydany w 2016 roku) i „Alannah (tak niewiele chcę)” (wydany 21 marca 2018 roku). Kasia do pracy nad albumem zaprosiła Kena Rose'a, który współpracował między innymi z Lionelem Richie, Toto i Kansas. Producentem płyty jest natomiast Adam Abramek.

Album „Aya” dotarł na 2. miejsce polskiej listy bestsellerów. 

Co myślicie o takim klipie? Fajnie wyszło? 🙂