Spice Girls zostaną superbohaterkami w nowym animowanym filmie » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Spice Girls zostaną superbohaterkami w nowym animowanym filmie

Spice Girls zostaną superbohaterkami w nowym animowanym filmie

Girlsband użyczy głosu do filmu, w którym zostaną wykorzystane zarówno ich największe przeboje jak i nowe utwory.

Girlsband użyczy głosu do filmu, w którym zostaną wykorzystane zarówno ich największe przeboje jak i nowe utwory.

Studio Paramount potwierdziło, że ruszyły prace nad animowaną produkcją pod roboczym tytułem „Spice Girls„. W filmie usłyszymy głosy Mel B, Victorii Beckham, Geri Halliwell, Emmy BuntonMelanie C. Jego fabuła przedstawi historie zespołu i tego jak zostały superbohaterkami! 

Animacja zostanie wyprodukowana przez Simona Fullera, twórcę takich programów jak „Idol” czy „You Can Dance”. Scenariusz wspólnie napiszą Karen McCullah i Kiwi Smith, autorki między innymi „Legalnej Blondynki”. Nazwisko reżysera nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone. 

W filmie usłyszymy zarówno największe przeboje Spice Girls, jak i nowe utwory, które nigdy nie ujrzały światła dziennego. Dyrektor studia Paramount Pictures Mireille Soria zapewnia, że zespół jest bardzo zaangażowany w ten projekt.

Premiera animacji zaplanowana jest na drugi kwartał 2020 roku. 

Miesiąc temu girlsband wyruszył w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Niestety Posh Spice ze względu na inne zobowiązania zawodowe nie zdecydowała się na dołączenie do swoich koleżanek. Trasa cieszy się tak olbrzymim zainteresowaniem, że planowane jest jej wydłużenie i mają pojawić się dodatkowe koncerty w Europie! 

były bezapelacyjnie najpopularniejszym girlsbandem lat 90. Na całym świecie sprzedały łącznie ponad 85 milionów płyt, co czyni je największym muzycznym fenomenem brytyjskiej muzyki rozrywkowej od czasu zespołu The Beatles. Zawdzięczamy im takie hity jak „Spice Your Life Up”, „Say You'll Be There”, „2 Become 1” czy „Wannabe”.

Wybierzecie się do kina? 🙂