Strona Główna > Mamy pierwsze nagranie z planu nowego „Bonda 25” [WIDEO]

Mamy pierwsze nagranie z planu nowego „Bonda 25” [WIDEO]

Nowy film o przygodach Agenta 007 planowo ma trafić do kin w 2020 roku. Zobaczcie, jak wyglądają prace na planie produkcji.

Nowy film o przygodach Agenta 007 planowo ma trafić do kin w 2020 roku. Zobaczcie, jak wyglądają prace na planie produkcji.

W kwietniu 2019 roku ruszyły prace na planie nowego

Zobaczcie wideo z planu:

Twórcy filmu napotykają ostatnio coraz więcej przeszkód na swojej drodze. Na samym początku nie było pewne, czy reżyser Danny Boyle podejmie się tego projektu. Później Daniel Craig doznał poważniej kontuzji nogi. Następnie doszło do groźnego wypadku podczas sceny z wybuchami. Kilka dni temu aresztowano podglądacza, który zainstalował kamery w toaletach aktorów, aby ich podglądać! 

Daniel Craig wciela się w kultową postać Agenta 007 od 2006 roku. Ma już na swoim koncie kilka poważnych kontuzji, które przytrafiły mu się na planie poprzednich części Bonda. Między innymi w „Casino Royale” wybił sobie kilka zębów, a w „Quantum of Solace” uszkodził sobie bardzo poważnie ramię.

Fabuła nowego Bonda owiana jest wielką tajemnicą. Do tej pory wiadomo jedynie, że w roli czarnego charakteru wystąpi Rami Malek, który zasłynął ostatnio z oscarowej roli Freddiego Mercury'ego w filmie „

Jak zapowiedział Daniel Craig, „Bond 25” będzie ostatnim jego ostatnim filmem, w którym wcieli się w Agenta 007.

Czekacie na kontynuacje przygód Jamesa Bonda?