Madonna zaprezentowała nowy teledysk do singla "God Control" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Madonna zaprezentowała nowy teledysk do singla „God Control” [WIDEO]

Madonna zaprezentowała nowy teledysk do singla „God Control” [WIDEO]

Madonna udostępniła prawdopodobnie najbardziej szokujący teledysk w swojej 37-letniej karierze. Utwór pochodzi z albumu „Madame X”, który ukazał się 14 czerwca 2019 roku.

Madonna udostępniła prawdopodobnie najbardziej szokujący teledysk w swojej 37-letniej karierze. Utwór pochodzi z albumu „Madame X”, który ukazał się 14 czerwca 2019 roku.

Klip przedstawia bardzo drastyczne sceny strzelaniny w klubie nocnym Studio 54. Madonna bawi się doskonale ze swoimi znajomymi, gdy w pewnym momencie wchodzi uzbrojony mężczyzna i zaczyna zabijać wszystkich na swojej drodze. Na początku teledysku artystka ostrzega fanów:

Klip możecie zobaczyć poniżej:

Artystka opisała bohaterkę swojego nowego albumu jako tajną agentkę, podróżującą po świecie, zmieniającą tożsamość, która walczy o wolność i sprawiedliwość.

W styczniu 2018 roku Madonna ogłosiła na Instagramie, że rozpoczęła pracę nad swoim czternastym albumem! Zdradziła, że duży wpływ na jego brzmienie będzie miała muzyka fado. W 2017 roku gwiazda przeprowadziła się do Lizbony. Jak sama zdradziła w jednym z wywiadów, chciała odciąć swój umysł od Stanów Zjednoczonych i sytuacji politycznej.

Madonna wydała trzynasty longplay – „Rebel Heart” – w marcu 2015 roku. W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała ponad 300 milionów płyt. Wśród jej największych hitów znajdują się „Like A Virgin”, „Papa Don't Preach”, „Like A Prayer”, „Vogue”, „Take A Bow”, „Frozen”, „Music”, „Hung Up” czy „4 Minutes”.

Jak Wam się podoba nowy teledysk Madonny?