Celine Dion udostępniła studyjną wersję singla "Flying On My Own" [POSŁUCHAJ] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Celine Dion udostępniła studyjną wersję singla „Flying On My Own” [POSŁUCHAJ]

Celine Dion udostępniła studyjną wersję singla „Flying On My Own” [POSŁUCHAJ]

Kilka tygodni temu artystka podczas pożegnalnego koncertu w Las Vegas zrobiła swoim fanom niespodziankę. Mogli oni po raz pierwszy usłyszeć nowy singiel, który zapowiada nadchodzący album Celine.

Kilka tygodni temu artystka podczas pożegnalnego koncertu w Las Vegas zrobiła swoim fanom niespodziankę. Mogli oni po raz pierwszy usłyszeć nowy singiel, który zapowiada nadchodzący album Celine.

Gwiazda na początku kwietnia 2019 roku ogłosiła, że planuje wydać nowy albumCourage”. To jednak nie wszystko! Diwa wyrusza również w światową trasę koncertową „Courage World Tour”, która rozpocznie się 18 września w Kanadzie. Premiera płyty zapowiedziana jest na listopad. Pierwszym przedsmakiem tego, co usłyszymy na nowym albumie, jest singiel „Flying On My Own„. Dzisiaj premierę miała studyjna wersja tego utworu.

Posłuchajcie:

Poniżej możecie zobaczyć wersję live z Las Vegas:

To nie koniec dobrych wiadomości dla fanów Celine Dion. Portal „Variety” potwierdził niedawno, że ruszyły prace nad kolejnym filmem biograficznym o kanadyjskiej gwieździe. Artystka wraz ze swoją wytwórnią muzyczną zatwierdziła scenariusz i przekazała twórcom prawa do piosenek. „

urodziła się 30 marca 1968 roku. Diwa jest na scenie od ponad 35 lat. Uważana jest za jedną z najważniejszych piosenkarek wszech czasów. Artystka wydała w sumie 23 płyty studyjne. Ma na swoim koncie masę przebojów jak, chociażby „Because You Loved Me”, „It's All Coming Back to Me Now”, „My Heart Will Go On” czy „All by Myself”. Céline jest drugą po Madonnie artystką z największą liczbą sprzedanych albumów muzycznych w historii z liczbą ponad 220 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie.

Czekacie na nowy album Celine?