Pet Shop Boys i The Killers w wielkim hicie "Always On My Mind" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Pet Shop Boys i The Killers w wielkim hicie „Always On My Mind” [WIDEO]

Pet Shop Boys i The Killers w wielkim hicie „Always On My Mind” [WIDEO]

Za nami kolejna edycja legendarnego Glastonbury Festival. Każdy z głównych koncertów dostarczył widzom wielu niezapomnianych emocji.

Za nami kolejna edycja legendarnego Glastonbury Festival. Każdy z głównych koncertów dostarczył widzom wielu niezapomnianych emocji.

Zespół The Killers słynie z fenomenalnych występów. Nie inaczej było w minioną sobotę na festiwalu Glastonbury. Podczas show dołączyli do nich na scenie wyjątkowi goście. Jednym z nich była grupa Pet Shop Boys. Wykonali wspólnie przebój disco z lat 80. „Always On My Mind”. Panowie udowodnili, że nadal są w znakomitej formie.

Sami zobaczcie:

Podczas tegorocznej edycji Glastonbury Festival wystąpiły między innymi takie gwiazdy jak Kylie Minogue, The Cure, Janet Jackson czy Miley Cyrus. Kylie również zaprosiła do wspólnego występu wyjątkowego gościa. Na scenie obok artystki pojawił się Nick Cave!

UtwórAlways On My Mind” autorstwa Johnny'ego Christophera, Marka Jamesa i Wayne'a Thompsona w oryginale nagrała Brenda Lee w 1972 roku. Nie odniosła ona wówczas wielkiego sukcesu. Dopiero wersja Elvisa Presleya wydana rok później stała się wielkim hitem. W 1987 roku piosenka została zagrana przez duet Pet Shop Boys w programie telewizyjnym z okazji 10. rocznicy śmierci Presleya. Po programie zespół postanowił wydać ją także jako singel, który zdobył tytuł „singla roku” w Wielkiej Brytanii.

A Wy który przebój z lat 80. najlepiej pamiętacie?