Strona Główna > „Jumanji 3: Następny poziom”: Zobacz pierwszy oficjalny zwiastun [WIDEO]

„Jumanji 3: Następny poziom”: Zobacz pierwszy oficjalny zwiastun [WIDEO]

Fabuła filmu przedstawiała kontynuację wydarzeń z poprzednich filmów. Premiera zapowiedziana jest na koniec 2019 roku.

Fabuła filmu przedstawiała kontynuację wydarzeń z poprzednich filmów. Premiera zapowiedziana jest na koniec 2019 roku.

Po wielkim sukcesie poprzedniej części „Jumanji: Przygoda w dżungli”, która zarobiła blisko miliard dolarów, twórcy postanowili kontynuować dobrą passę. W nowej odsłonie kultowego filmu bohaterowie powrócą do gry, aby uratować jednego ze swoich, ale okazuje się, że nic nie jest takie, jak oczekiwali. Uczestnicy gry będą musieli odkryć nieznane i nieodkryte krainy, by uciec z najbardziej zabójczej gry na świecie.

Zobaczcie pierwszy oficjalny zwiastun:

Podobnie jak w drugiej części za reżyserię odpowiada Jake Kasdan. Obsada również nie jest wielkim zaskoczeniem. Na ekranie zobaczymy Dwayne'a Johnsona, Kevina Harta, Jacka Blacka, Karen Gillan, Nicka Jonasa, Awkwafina, Danny'ego DeVito i Danny'ego Glovera.

Przypominamy, że pierwsza odsłona filmu „Jumanji” w reżyserii Joe Johnstona miała premierę w 1995 roku. Produkcja powstała na podstawie książki o tym samym tytule autorstwa Chrisa Van Allsburga. W głównych rolach wystąpili Robin Williams, Kirsten Dunst i Bonnie Hunt. Film wciąga widza z taką samą siłą jak tytułowa gra. Produkcja jest wypełniona akcją i wspaniałą scenografią. Ten film, mimo upływu lat, wciąż bardzo dobrze się ogląda i potrafi nas zachwycić tak samo, jak za pierwszym razem, a nie zdarza się to często.

„Jumanji: Następny poziom” trafi do kin 13 grudnia 2019 roku.