Strona Główna > Sandra na jedynym koncercie w Polsce!

Sandra na jedynym koncercie w Polsce!

Jedna z najbardziej popularnych artystek lat osiemdziesiątych zawita do Warszawy na wyjątkowy koncert w Klubie Progresja.

Jedna z najbardziej popularnych artystek lat osiemdziesiątych zawita do Warszawy na wyjątkowy koncert w Klubie Progresja.

Sandra Cretu pochodzi z Niemiec, a obecnie mieszka na Ibizie. Jej najbardziej znane utwory to m.in. „In The Heat of the Night” a także piosenkaMaria Magdalena (I’ll never be)”. Dzięki tym utworom, zdobyła prawdziwą międzynarodową sławę. 

Będziemy mogli je usłyszeć na żywo w Warszawie 15 listopada 2019 roku w Klubie Progresja. 

Międzynarodowy sukces odniosła dopiero w 1985 roku utworem „(I'll Never Be) Maria Magdalena”. Piosenka ta stała się przebojem i zdobyła pierwsze miejsce na listach przebojów w 22 krajach na całym świecie. W tym samym roku ukazała się jej pierwsza płyta, The Long Play, która okazała się sukcesem. 

Artystka przyczyniła się również swoim głosem do powstania znanego projektu muzycznego Enigma. Pomimo upływu lat Sandra nadal aktywnie koncertuje, a także do niedawna wydawała nowe albumy. Koncert w Warszawie będzie stanowił przekrój jej dotychczasowej twórczości, zaśpiewa swoje najbardziej znane hity.

Wybierzecie się na koncert?