Zespół ExMaanam z nową wokalistką! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zespół ExMaanam z nową wokalistką!

Zespół ExMaanam z nową wokalistką!

Zaledwie po czterech miesiącach współpracy Karolina Gibki postanowiła opuścić szeregi zespołu ExMaanam. Kto zastąpi wokalistkę?

Zaledwie po czterech miesiącach współpracy Karolina Gibki postanowiła opuścić szeregi zespołu ExMaanam. Kto zastąpi wokalistkę?

Pod koniec grudnia 2018 roku w Warszawie został odsłonięty wyjątkowy mural z wizerunkiem Kory, który będzie się zmieniał wraz z porami roku. To właśnie wtedy doszło do pojednania pomiędzy mężem Kory Kamilem Sipowiczem oraz byłymi muzykami Maanamu – Ryszardem Olesińskim, Krzysztofem Olesińskim i Paweł Markowskim. Podpisali porozumienie, które dotyczyło nazwy zespołu Złoty Maanam. Została ona zmieniona na Ex-Maanam.

Pierwszą wokalistką w „nowej” odsłonie zespołu przez kilka miesięcy była Karolina Gibki, aktorka teatru  im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Piosenkarka zdecydowała jednak, że chce poświęcić się karierze aktorskiej. 

– napisał w oficjalnym oświadczeniu Ryszard Olesiński. 

Muzyk poinformował również, kto zajmie miejsce Katarzyny:

Całe oświadczenie możecie przeczytać poniżej:

Pomysł Złotego Maanamu narodził się w głowie Marka Jackowskiego w 2006 roku, czyli 3 lata po odejściu starego składu wraz z Ryszardem Olesińskim. Wokalistką miała zostać Karolina Leszko-Tyszyńska, która została odkryta w programie „Szansa na sukces”. Niestety nagła śmierć Marka Jackowskiego w 2013 roku wytrzymała ich plany.