James Blunt na wyjątkowym koncercie w Polsce! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > James Blunt na wyjątkowym koncercie w Polsce!

James Blunt na wyjątkowym koncercie w Polsce!

21 grudnia 2019 roku, czyli kilka dni po premierze nowej płyty, Polskę odwiedzi James Blunt wraz z łyżwiarskim spektaklem Art On Ice. Sprawdźcie szczegóły.

21 grudnia 2019 roku, czyli kilka dni po premierze nowej płyty, Polskę odwiedzi James Blunt wraz z łyżwiarskim spektaklem Art On Ice. Sprawdźcie szczegóły.

W tegorocznej obsadzie Art On Ice, która odwiedzi również Polskę, znajdziemy uwielbianego przez Polaków Jamsa Blunta. Brytyjski wokalista, który słynie z romantycznych ballad takich jak „You’re Beatiful”, „Postcards”, „1973″ czy „Bonfire Heart”.

Obok artysty pojawią się wybitni przedstawiciele łyżwiarstwa figurowego na lodzie – Tatiana Volosozhar i Maxim Trankov (dwukrotni Mistrzowie Olimpijscy i Mistrzowie Świata) – z Rosji, Vanessa James i Morgan Ciprès (Mistrzowie Europy) – z Francji, Kaetlyn Osmond (Mistrz Świata) – z Kanady, Elena Radionova (dwukrotna Mistrzyni Świata juniorów) – z Rosji. Choreografię ich pokazów przygotował jeden z najznakomitrzych światowych twórców w tej dziedzinie, Stephane Lambiel, szwajcarski łyżwiarz figurowy, dwukrotny Mistrz Swiata i Wicemistrz Olimpijski, także biorący udział w show Time To Time.

Ponadto na scenie zobaczymy Cirque Eloize jeden z najlepszych cyrków na świecie, entuzjastycznie przyjmowany przez fanów od nowojorskiego Brodwayu po londyński West End. W ich ponad dwudziestoletniej historii wystąpili w ponad 550 miastach, dali ponad 5500 występów, a obejrzało ich ponad 3,5 miliona widzów.

Art On Ice to niezwykłe show estradowe, które zostało stworzone w Szwajcarii ponad 25 lat temu. Do tej pory w samej Szwecji spektakl obejrzało ponad 80 tysięcy osób. Piękne kostiumy, niezwykłe konstrukcje baśniowych maszyn, z wielkim, unoszącym się ponad lodowiskiem sterowcem oraz efekty świetlne i multimedialne, to sprawie że ART ON ICE ma opinię najbardziej widowiskowej gali łyżwiarskiej na świecie. Mistrzowsko łączącą muzykę, sport, balet i akrobatyczne pokazy w jedyny w swoim rodzaju, pełen radości życia show.

Co roku przed widzami odkrywany jest całkowicie nowy i oryginalny scenariusz, który fascynuje i inspiruje. Tegoroczny motyw przewodni to „Time to Time” poetycka opowieść łącząca magię i historię prawdziwej miłości. Nasi bohaterowie zostają niespodziewanie przeniesieni w inny wymiar i właśnie tam próbują odnaleźć siebie, ale czy im się to uda? Tego dowiemy się dopiero podczas dwugodzinnego niepowtarzalnego spektaklu.

Spektakl odbędzie się 21 grudnia 2019 roku w Ergo Arenie w Gdańsku.