Strona Główna > Przebój „Mambo No. 5” zaśpiewany przez bohaterów 156 filmów! [WIDEO]

Przebój „Mambo No. 5” zaśpiewany przez bohaterów 156 filmów! [WIDEO]

Youtuberzy z kanału „The Unusual Suspect” połączyli 156 filmów i stworzyli teledysk do przeboju „Mambo No. 5” Lou Bega. Zobaczcie wideo.

Youtuberzy z kanału „The Unusual Suspect” połączyli 156 filmów i stworzyli teledysk do przeboju „Mambo No. 5” Lou Bega. Zobaczcie wideo.

W teledysku stworzonym przez twórców kanału „The Unusual Suspect” możemy zobaczyć między innymi fragmenty takich filmów jak „Ghost Rider„, „Kac Vegas„, „American Psycho„, „Toy Story” czy „Batman i Robin„. Wszystko zostało zmontowane w taki sposób, że w efekcie końcowym otrzymaliśmy nową wersję teledysku do wielkiego przeboju Lou Bega „Mambo No. 5„.

Zobaczcie, co z tego wyszło:

Utwór „Mambo no. 5” w pierwszej wersji został nagrany przez kubańskiego muzyka Dámaso Pérez Prado w 1949 roku. Piosenka zyskała drugie życie w 1999 roku, gdy znalazła się na debiutanckim albumie Lou Bega „A Little Bit of Mambo„. To właśnie jego wersja podbiła pierwsze miejsca list przebojów na całym świecie!

The Unusual Suspect na swoim kanale zajmuje się głównie recenzowaniem premier filmowych, ale znajdziecie na nim również śmieszne przeróbki trailerów kultowych produkcji. Koniecznie sprawdźcie jego wersję przeboju „

Przypomnijmy sobie oryginalną wersję:

Jak Wam się podoba takie wykonanie?