"Beverly Hills 90210": Shannen Doherty podzieliła się zdjęciami z planu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Beverly Hills 90210”: Shannen Doherty podzieliła się zdjęciami z planu

„Beverly Hills 90210”: Shannen Doherty podzieliła się zdjęciami z planu

Już niebawem kultowy serial lat 90. doczeka się kontynuacji. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany na początku sierpnia 2019 roku.

Już niebawem kultowy serial lat 90. doczeka się kontynuacji. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany na początku sierpnia 2019 roku.

Paczka przyjaciół z kultowego serialu lat 90. powraca po blisko dwudziestu latach nieobecności. Już 7 sierpnia 2019 roku amerykańska telewizja Fox premierowo zaprezentuje pierwszy odcinek nowej odsłony  „Beverly Hills 90210„. Serialowa Brenda, czyli Shannen Doherty ostatnio podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie kilkoma zdjęciami z planu. Zobaczcie, jak zmienili się główni bohaterowie. 

Na zdjęciach możemy zobaczyć między innymi Emily Valentine, która niedawno dołączyła do obsady. Oprócz niej na ekranie zobaczymy  Jasona Priestley, Shannen Doherty, Jennie Garth, Iana Zieringa, Gabrielle Carteris, Briana Austin Greena oraz Tori Spelling. Niestety w produkcji zabraknie

Na pomysł, aby nakręcić nowe odcinki „Beverly Hills 90210” wpadły zaprzyjaźnione od lat Jennie Garth (serialowej Kelly) i Tori Spelling (Donna). 

Telewizyjna premiera

Nowa seria będzie składała się z sześciu odcinków.

Będziecie oglądać? 🙂