Wiemy, kto zagra Elvisa Presleya! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wiemy, kto zagra Elvisa Presleya!

Wiemy, kto zagra Elvisa Presleya!

Po wielkim sukcesie filmów biograficznych „Bohemian Rhapsody” i „Rocketman”, życie kolejnej gwiazdy zostanie przedstawione na wielkim ekranie. Kto wcieli się w króla rock’n’rolla?

Po wielkim sukcesie filmów biograficznych „Bohemian Rhapsody” i „Rocketman”, życie kolejnej gwiazdy zostanie przedstawione na wielkim ekranie. Kto wcieli się w króla rock’n’rolla?

Historię króla rock'n'rolla przedstawi reżyser Baz Luhrmann. Ma na swoim koncie takie kultowe produkcje jak „Moulin Rouge!” czy „Wielki Gatsby”. Do tej pory jego nowy projekt był owiany wielką tajemnicą. Teraz poznaliśmy nazwisko aktora, który zagra Elvisa Presleya. 

Nie tak dawno pisaliśmy, że o tę rolę walczyło piecu aktorów: Ansel Elgort, Aaron Taylor-Johnson, Miles Teller, Austin Butler i Harry Styles. Według internautów w głównej roli najlepiej odnalazłby się właśnie wokalista zespołu One Direction, Harry Styles. Reżyser podjął jednak inną decyzję.

Okazuje się, że w nowym filmie Luhrmanna w postać króla rock'n'rolla wcieli się Austin Butler. Tę informacje potwierdził sam aktor, zamieszczając na swoim Instagramie następujący post:

Butler zagra u boku Toma Hanksa, którego zobaczymy w roli Colonela Toma Parkera, managera Elvisa. Fabuła filmu ma być skupiona właśnie na relacji między Królem Rock'nRolla a jego managerem. To Parker pomógł zbudować karierę Elvisa zupełnie z niczego. Mówi się również, że był niesamowicie despotyczny. Krążą nawet plotki, że to on zabrał połową prywatnego majątku Presleya.

Okazuje się, że Luhrmann pracuje nad tym projektem wraz ze swoją żoną Catherine Martin od 2013 roku. Pomysł narodził się w ich głowie zaraz po zakończeniu zdjęć do „Wielkiego Gatsby'ego”.

Data premiery filmu nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.

Myślicie, że to dobry wybór?