Lenny Kravitz w nowym teledysku do singla "5 More Days 'Til Summer" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Lenny Kravitz w nowym teledysku do singla „5 More Days 'Til Summer”

Lenny Kravitz w nowym teledysku do singla „5 More Days 'Til Summer”

Jest to już trzeci singiel promujący nowy album muzyka „Raise Vibrations”, który ukazał się się 7 września 2018 roku.

Jest to już trzeci singiel promujący nowy album muzyka „Raise Vibrations”, który ukazał się się 7 września 2018 roku.

Raise Vibration” – jedenasty album studyjny Lenny’ego Kravitza ukazał się jesienią 2018 roku. Na płycie usłyszymy mieszanki kilku gatunków muzycznych – rock‘n’rolla, funku, bluesa i soulu. Do sieci trafił właśnie teledysk do nowego singla „5 More Days 'Til Summer„. Możecie go zobaczyć poniżej. 

W wywiadzie dla „Rolling Stone”, Lenny zdradził, że praca nad nowym materiałem nie należała do najłatwiejszych. Nie wiedział do końca, w którym kierunku powinien pójść. Miał duże problemy ze znalezieniem inspiracji. Jednak pewnej nocy nagle się przebudził i miał w głowie pomysł na pierwszy utwór. Później wszystko potoczyło się już bardzo szybko.

Lenny Kravitz jest uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów, w trakcie swojej ponad 20-letniej kariery wielokrotnie udowodnił, że wykracza poza gatunek muzyczny, pokazując niezwykły styl i klasę. Natchniony soulowymi, rockowymi i funkowymi wpływami lat 60. i 70. kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista, zdobył w swojej karierze cztery Grammy® i ustalił rekord ilości zdobytych nagród w kategorii „Best Male Rock Vocal Performance”.

Dziesięć albumów studyjnych artysty sprzedało się w nakładzie ponad 38 milionów egzemplarzy na całym świecie. Ten wielowymiarowy artysta świetnie poradził sobie również na wielkim ekranie, wcielając się w rolę  Cinny w filmie „Igrzyska śmierci” i „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia„.

Jak Wam się podoba nowy teledysk Lenny'ego?