Cher nagrywa kolejny album z coverami Abby » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Cher nagrywa kolejny album z coverami Abby

Cher nagrywa kolejny album z coverami Abby

Pod koniec września 2018 roku ukazał się album „Dancing Queen”, który Cher nagrała po wielkim sukcesie filmu „Mamma Mia!”.

Pod koniec września 2018 roku ukazał się album „Dancing Queen”, który Cher nagrała po wielkim sukcesie filmu „Mamma Mia!”.

Po wielkim sukcesie krążka z coverami Abby, Cher ogłosiła, że pracuje nad kontynuacją tego projektu. Do tej pory poznaliśmy jedynie kilka utworów, które znajdą się na nowym albumie. Wśród nich znalazły się między innymi:

1. When All is Said & Done
2. Chiquitita (w wersji hiszpańskiej)
3. Take a Chance On Me
4. I Do, I Do, I Do, I Do, I Do
5. Super Trooper
6. Voulez Vous

W jednym z ostatnich odcinków programu „The Ellen Show” Cher zdradziła, że nie jest już fanką swojej muzyki, dlatego postanowiła spróbować czegoś innego i gdy tylko pojawił się pomysł nagrania albumu z coverami Abby, w ogóle się nie zastanawiała!

Cher urodziła się 20 maja 1946 roku w El Centro w Kalifornii. Wielką popularność zyskała w 1965 roku, kiedy ukazał się singiel „I Got You Babe” duetu Sonny & Cher. Artystka stała się jedną z najbardziej uznanych aktorek lat 80. Występowała na Broadwayu i w kultowych filmach takich jak: „Maska”, „Silkwood” czy „Wpływ księżyca”. Za ten ostatni otrzymała Oscara oraz Złoty Glob dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

Kariera muzyczna również była dla niej pasmem samych sukcesów. Nagrała łącznie 28 studyjnych albumów. Z których pochodzą ponadczasowe przeboje takie jak: „If I Could Turn Back Time”, „Believe”, „Strong Enough”, „Walking in Memphis” czy „One by One”.

Jak Wam się podoba Cher w takim wydaniu? 🙂