"Bond 25": Książę Karol zagra u boku Agenta 007? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Bond 25”: Książę Karol zagra u boku Agenta 007?

„Bond 25”: Książę Karol zagra u boku Agenta 007?

Nowy film o przygodach Agenta 007 planowo ma trafić do kin w 2020 roku. Jak zapowiedział Daniel Craig, „Bond 25” będzie ostatnim jego ostatnim filmem, w którym wcieli się w Jamesa Bonda.

Nowy film o przygodach Agenta 007 planowo ma trafić do kin w 2020 roku. Jak zapowiedział Daniel Craig, „Bond 25” będzie ostatnim jego ostatnim filmem, w którym wcieli się w Jamesa Bonda.

Kilka tygodni temu twórcy nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda potwierdzili, że do obsady dołączył Christoph Waltz. Aktor znany z roli Blofelda w filmie „Spectre” z 2015 roku. Jak się okazuje, to nie koniec niespodzianek dla fanów serii. Portal Independent poinformował, że sam Książę Karol otrzymał propozycję udziału w produkcji. Nie są jednak znane żadne szczegóły dotyczące jego angażu. Wiadomo natomiast, że syn Królowej Elżbiety odwiedził plan w londyńskim Pinewood Studios, gdzie powstaje „Bond 25”.

Przypominamy, że w 2012 roku Królowa Elżbieta II wystąpiła w świetnie przyjętym występnie podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Tematem przewodnim była wówczas postać Jamesa Bonda. 

Daniel Craig wciela się w kultową postać Agenta 007 od 2006 roku. Ma już na swoim koncie kilka poważnych kontuzji, które przytrafiły mu się na planie poprzednich części Bonda. Między innymi w „Casino Royale” wybił sobie kilka zębów, a w „Quantum of Solace” uszkodził sobie bardzo poważnie ramię.

Na ekranie towarzyszyć mu będą: Léa Seydoux (Madeleine Swan), Naomie Harris (Moneypenny), Ben Whishaw (Q), Ralph Fiennes (M.) oraz Rory Kinnear (Tanner). Wróci również Jeffrey Wright (Felix Leiter). Wśród nowych twarzy pojawią się: Billy Magnussen, Dali Benssalah, David Dencik, Ana De Armas i Lashana Lynch.

Fabuła nowego Bonda owiana jest wielką tajemnicą. Do tej pory wiadomo jedynie, że w roli czarnego charakteru wystąpi Rami Malek, który zasłynął ostatnio z oscarowej roli Freddiego Mercury'ego w filmie „

Czekacie na ten film?