Disney potwierdza: Ruszyły prace na planie nowego "Kevina samego w domu" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Disney potwierdza: Ruszyły prace na planie nowego „Kevina samego w domu”

Disney potwierdza: Ruszyły prace na planie nowego „Kevina samego w domu”

Powstaną również odświeżone wersję takich filmów jak, „Noc w Muzeum” czy „Fałszywa dwunastka”. Poznaliśmy pierwsze szczegóły.

Powstaną również odświeżone wersję takich filmów jak, „Noc w Muzeum” czy „Fałszywa dwunastka”. Poznaliśmy pierwsze szczegóły.

Uwielbiany przez miliony ludzi na całym świecie świąteczny filmKevin Sam w Domu” doczeka się nowoczesnej wersji! Studio Disneya ogłosiło, że będzie dostępny na nowej platformie streamingowej Disney+. Bob Iger, dyrektor generalny produkcji filmowych nie zdradził szczegółów dotyczących fabuły ani obsady. W swoim oświadczeniu powiedział jedynie, że będzie to film „dla nowego pokolenia”.

Emisję „Kevina samego w domu” w okresie Bożego Narodzenia należy uznać za swego rodzaju telewizyjną tradycję. Co roku w grudniu pada pytanie nie o to, czy film zostanie wyświetlony, lecz kiedy i w której stacji. Dla przypomnienia: rodzice przez nieuwagę zostawiają 8-letniego Kevina w olbrzymim domu, który za cel obrali dwaj złodzieje; chłopiec zastawia na przestępców szereg pułapek, które z jednej strony solidnie ich poturbują, a z drugiej nie pozostawią domu bez zniszczeń.

„Kevin Sam w Domu” i „Kevin sam w Nowym Jorku” pomimo upływu lat są najczęściej oglądanymi świątecznymi filmami. W Polsce stało się już tradycją, że w Święta Bożego Narodzenia całe rodziny zasiadają przed telewizorami i oglądają losy niesfornego Kevina McCallistera.

Przypominamy, że w grudniu 2018 roku

Jesteście ciekawi, co z tego wyjdzie?