Sting zagrał akustyczny koncert we własnej winnicy! [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Sting zagrał akustyczny koncert we własnej winnicy! [WIDEO]

Sting zagrał akustyczny koncert we własnej winnicy! [WIDEO]

Nie jest żadną tajemnicą, że Sting oprócz muzyki kocha wina! Od kilkunastu lat prowadzi winnicę w Toskanii. Zobaczcie, jaką niespodziankę zrobił swoim gościom!

Nie jest żadną tajemnicą, że Sting oprócz muzyki kocha wina! Od kilkunastu lat prowadzi winnicę w Toskanii. Zobaczcie, jaką niespodziankę zrobił swoim gościom!

Pomimo że Sting rozpoczął swój winny biznes na początku 2003 roku, to świat usłyszał o nim dopiero dziesięć lat później. Wtedy to okazało się, że artysta za prace na swojej winnicy przy zbiorze winogron każe sobie płacić 1000 zł. To była jednak tylko jedna z atrakcji, jaką oferował fanom muzyk. Każdy dzień roboczy zaczynał się od pikniku, na którym „pracownicy” mogli posłuchać akustycznego koncertu Stinga. Na zakończenie dnia odbywała się degustacja win.

Do sieci trafiły właśnie nagrania z jednego z takich koncertów. Możecie je zobaczyć poniżej:

Przypominamy, że Sting w 2019 roku przyjedzie na jedyny koncert do Polski w ramach trasy „My Songs”, który odbędzie się 2 listopada roku w TAURON Arenie w Krakowie.

24 maja 2019 roku ukazał się nowy album zatytułowany „Sting: My Songs„, który zawiera współczesne interpretacje największych hitów Artysty. Letnia trasa o tej samej nazwie „My Songs” będzie energetycznym show, w którego trakcie artysta wykona przeboje z czasów swojej kariery solowej oraz z The Police.

Sting jako jeden z najbardziej charakterystycznych solowych artystów na świecie otrzymał 11 Grammy Awards, 2 Brit, Złoty Glob, Emmy, cztery nominacje do Oskara (ostatnio za „The Empty Chair” z JIM: The James Foley Story), nominację do TONY, Billboard Magazine’s Century Award oraz MusiCares 2004 Person of the Year. Jest także członkiem Songwriters Hall of Fame i został uhonorowany Kennedy Center Honors, a ostatnio otrzymał nagrodę The American Music Award of Merit i The Polar Music Prize. Sting został nagrodzony Honorowym Doktoratem Muzyki przez University of Northumbria (1992), Berklee College of Music (1994), University of Newcastle upon Tyne (2006) i – podczas 250th ceremonii zakończenia studiów – Brown University (2018).

Skorzystalibyście z takiej atrakcji?