"Last Christmas": W filmie usłyszmy niepublikowany wcześniej utwór Georga Michaela! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Last Christmas”: W filmie usłyszmy niepublikowany wcześniej utwór Georga Michaela!

„Last Christmas”: W filmie usłyszmy niepublikowany wcześniej utwór Georga Michaela!

Twórcy filmu od samego początku nie ukrywali, że ich produkcja jest inspirowana muzyką legendarnego muzyka. Przygotowali jednak coś wyjątkowego dla fanów świątecznych komedii romantycznych!

Twórcy filmu od samego początku nie ukrywali, że ich produkcja jest inspirowana muzyką legendarnego muzyka. Przygotowali jednak coś wyjątkowego dla fanów świątecznych komedii romantycznych!

Informacja o tym, że powstanie film inspirowany muzyką Georga Michaela wywołała w internecie lawinę komentarzy. Jeszcze do niedawna cały projekt był utrzymany w wielkiej tajemnicy. Kilka dni temu do sieci trafił oficjalny zwiastun produkcji, w którym możemy zobaczyć w głównych rolach Emillię Clark, Henry'ego Goldinga i Emmę Thompson. Film trafi do kin 5 grudnia 2019 roku.

Reżyser Paul Feig zdradził, że fanów Georga Michaela czeka wyjątkowa niespodzianka. W filmie usłyszmy niepublikowany wcześniej utwór, który miał ukazać się na nowym albumie muzyka. 

Zobaczcie zwiastun filmu:

W zbliżające Święta Bożego Narodzenia miną dokładnie 3 lata odkąd nie ma z nami jednego z najwybitniejszych muzyków lat 80. i 90. George Michael zmarł 25 grudnia 2016 roku. Miał 53 lata. 

Anglik naprawdę nazywał się Georgios Kyriacos Panayiotou. Zasłynął, występując w duecie Wham!, który współtworzył z Andrew Ridgeleyem. Wśród hitów formacji były „Wake Me Up Before You Go-Go„, „Everything She Wants” czy „Careless Whisper„. Solową karierę zaczął w drugiej połowie lat 80. Jego najważniejsze dzieła to „Faith” i „Listen Without Prejudice Vol. 1”. Płyty muzyka rozeszły się w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy.

Wybierzecie się do kina?