Strona Główna > „Stardust”: Pierwsze zdjęcia z filmu o Davidzie Bowiem

„Stardust”: Pierwsze zdjęcia z filmu o Davidzie Bowiem

Kilka tygodni temu ruszyły prace na planie filmu inspirowanego życiem Davida Bowiego. Zobaczcie, jak wygląda główny bohater.

Kilka tygodni temu ruszyły prace na planie filmu inspirowanego życiem Davida Bowiego. Zobaczcie, jak wygląda główny bohater.

Twórcy filmu „Stardust” od samego początku zmagali się z wieloma problemami. Najpierw rodzina Davida Bowiego nie zaakceptowała produkcji. Pewne jest więc, że nie usłyszymy w niej muzyki artysty. Teraz do internetu trafiło pierwsze zdjęcie z planu, na którym możemy zobaczyć głównego aktora Johnny'ego Flynna. Wywołało ono lawinę komentarzy w internecie. Wielu fanów Bowiego uważa, że aktor nie pasuje do tej roli. Też tak uważacie?

Fabuła filmu będzie opowiadała historię pierwszej podróży Davida Bowiego do Stanów Zjednoczonych. To właśnie ta wyprawa zainspirowała go do stworzenia postaci Ziggy'ego Stardusta. Twórcy oficjalnie zapowiadają, że produkcja absolutnie nie będzie biografią.

Oprócz Johnny'ego Flynna w obsadzie zobaczymy również Marca Marona i Jenę Malone. Za reżyserię odpowiedzialny jest Gabriel Range.

Premiera filmu zaplanowana jest na 2020 rok.

Jesteście ciekawi efektu końcowego?