Zespół Westlife zaprezentował teledysk do singla "Dynamite" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zespół Westlife zaprezentował teledysk do singla „Dynamite” [WIDEO]

Zespół Westlife zaprezentował teledysk do singla „Dynamite” [WIDEO]

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego albumu zespołu Westlife. Już teraz możecie zobaczyć klip do kolejnego singla, który promuje wydawnictwo!

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego albumu zespołu Westlife. Już teraz możecie zobaczyć klip do kolejnego singla, który promuje wydawnictwo!

Na początku października 2018 roku grupa Westlife za pośrednictwem Instagrama ogłosiła, że po kilku latach nieobecności wraca na scenę. Krótko po tym udostępnili pierwszy singielHello My Love„, zapowiadający nowy album „Spectrum„. Nie tak dawno do sieci trafił utwórDynamite„, który jest kolejnym przedsmakiem tego, co usłyszymy na płycie. Teraz możecie zobaczyć również teledysk.

Jedenasty album irlandzkiego boysbandu pod tytułem „Spectrum” trafi na półki sklepowe 8 listopada 2019 roku. Promują go dwa single „Hello My Love” i „Better Man„. Na płycie gościnnie wystąpią James Bay i Ed Sheeran! 

Zespół Westlife został założony dwadzieścia lat temu w 1998 roku w Irlandii. Mają na swoim koncie aż 10 singli takich jak „Mandy” czy „You Raise Me Up”, które królowały na pierwszych miejscach list przebojów. Wydali łącznie dziesięć studyjnych albumów, w tym ostatni „Gravity” ukazał się w 2010 roku.

Chcielibyście zobaczyć Westlife na koncercie w Polsce? 😉