James Blunt zapowiada nowy album singlem "Cold" [POSŁUCHAJ] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > James Blunt zapowiada nowy album singlem „Cold” [POSŁUCHAJ]

James Blunt zapowiada nowy album singlem „Cold” [POSŁUCHAJ]

Szósty album Blunta ukaże się 25 października 2019 roku i znajdzie się na nim jedenaście nowych nagrań.

Szósty album Blunta ukaże się 25 października 2019 roku i znajdzie się na nim jedenaście nowych nagrań.

Po eksperymentach z elektronicznym brzmieniem na ostatnim albumie, James Blunt wraca do tego, w czym jest najlepszy. „Once Upon A Mind” to klasyczne piosenki, które poruszają serce i umysł. Pierwszą zapowiedzią nowej płyty jest singiel „Cold„. Możecie go posłuchać poniżej. 

Nad nowym materiałem James pracował z takimi producentami jak Steve Robson, Jimmy Hogarth i TMS. Wśród najmocniejszych pozycji zestawu należy wymienić balladę „Monster”, popowy hit „5 Miles” i nasycony elementami country „Halfway”. Całość wyróżnia ciepłe brzmienie i osobisty charakter.

– mówi James Blunt.

Pierwszy album Jamesa Blunta, „Back To Bedlam”, ukazał się jesienią 2004 roku. Wkrótce promujący wydawnictwo singiel „You're Beautiful” stał się megaprzebojem. James Blunt sprzedał 23 miliony albumów, a ostatnio dzięki zaangażowaniu na Twitterze dał się poznać jako pełen humoru i osobistego uroku artysta.

James Blunt wystąpi w Polsce 7 marca 2020 roku. Tym razem oklaskiwać go będzie publiczność Areny Gliwice. Bilety do ogólnej sprzedaży trafią 6 września 2019 roku o godzinie 10:00, kupić je będzie można za pośrednictwem www.prestigemjm.com. Dla nabywców wersji cyfrowej nowego albumu udostępniony zostanie kod dostępu umożliwiający wcześniejszy zakup wejściówki – już 4 września. Na koncert zaprasza Miasto Gliwice.

Czekacie na nowy album Jamesa?