Strona Główna > „Najnowszy klip”: Dawid Podsiadło zaprezentował nowy teledysk z gwiazdorską obsadą

„Najnowszy klip”: Dawid Podsiadło zaprezentował nowy teledysk z gwiazdorską obsadą

Piosenka pochodzi z albumu „Małomiasteczkowy”, który ukazał się pod koniec 2018 roku.

Piosenka pochodzi z albumu „Małomiasteczkowy”, który ukazał się pod koniec 2018 roku.

Małomiasteczkowy” jest płytą, której nikt się po Dawidzie nie spodziewał, ale wszyscy jej od niego oczekiwali – jeśli bowiem nie on miałby podnieść sobie poprzeczkę jeszcze wyżej, to kto? Album odniósł ogromny sukces. Zaledwie dwa miesiące po premierze pokrył się potrójną platyną. Do sieci trafił długo wyczekiwany teledysk do utworu „Najnowszy klip„. Możecie go zobaczyć poniżej.

Za reżyserię teledysku odpowiada Tadeusz Śliwa. Możemy w nim zobaczyć plejadę największych polskich gwiazd takich jak Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Michał Żurawski i sam Dawid Podsiadło. Klip jest również zapowiedzią filmu „(Nie)znajomi”, w którym Dawid zadebiutuje w roli prodecenta!

Już 29 września 2019 roku będzie miało miejsce jedno z ważniejszych muzycznych wydarzeń tego roku. Na PGE Narodowym w Warszawie wystąpi Dawid Podsiadło i Taco Hemingway. Żaden polski artysta wcześniej nie zagrał solowego koncertu na PGE Narodowym. Podsiadło i Hemingway postanowili połączyć siły, by przetrzeć szlaki innym twórcom. Dwa koncerty polskich artystów, jedno wydarzenie, po raz pierwszy na taką skalę. 

Jak Wam się podoba nowy teledysk Dawida?