Hologram Whitney Houston wyruszy w 2020 roku w trasę koncertową! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Hologram Whitney Houston wyruszy w 2020 roku w trasę koncertową!

Hologram Whitney Houston wyruszy w 2020 roku w trasę koncertową!

Prace projektem już wystartowały. Podczas show zostaną zaprezentowane największe przeboje artystki.

Prace projektem już wystartowały. Podczas show zostaną zaprezentowane największe przeboje artystki.

Kilka miesięcy temu spadkobiercy zmarłej w 2012 roku legendy muzyki – Whitney Houston poinformowali, że hologram z jej wizerunkiem wyruszy niebawem w trasę koncertową. To jednak nie wszystko! Postanowili pójść o krok dalej i wydać również album oraz przygotować musical na Broadwayu!

Okazuje się, że prace nad trasą koncertową dobiegają końca. Jak zapowiedział producent show firma Base Entertainment, pierwsze koncerty zaplanowane są na początek 2020 roku. Hologram Whitney Houston odwiedzi największe miasta w Wielkiej Brytanii. 

W rozmowie z „New York Times” Pat Houston, szwagierka i menadżerka piosenkarki, skomentowała:

Ta wiadomość nie powinna nikogo zaskoczyć. Obecnie nawet żyjący artyści, wykorzystują najnowsze technologie, aby zbytnio się nie przepracować. Mamy na myśli oczywiście zespól Abba, który szykuje trasę koncertową… hologramu! Jak się okazuje, nie tylko oni w ostatnim czasie wpadli na ten pomysł. Ojciec zmarłej w 2011 roku Amy Winehouse również zapowiedział trasę z hologram swojej córki. Jego pomysł spotkał się jednak z wielką krytyką i finalnie został wrzucony do kosza. 

według księgi rekordów Guinnessa była najczęściej nagradzaną artystką muzyczną w dziejach. Otrzymała ponad 400 nagród i sprzedała 200 milionów płyt na całym świecie.

Zycie prywatne legendy muzyki nie było jednak usłane różami. Zmagała się z wieloma problemami. Jednym z nich było uzależnienie od narkotyków, które ją doprowadziło na samo dno. W 2009 roku artystka powróciła z albumem „I Look To You”.

Piosenkarka zmarła 11 lutego 2012 roku w wieku 49 lat.

Myślicie, że to dobry pomysł?