Strona Główna > „Milionerzy”: Padło pytanie o wielki hit Gotye „Somebody That I Used To Know”

„Milionerzy”: Padło pytanie o wielki hit Gotye „Somebody That I Used To Know”

Nowy sezon teleturnieju „Milionerzy” powrócił do telewizji po wakacyjnej przerwie. W jednym z ostatnich odcinków uczestniczka usłyszała muzyczne pytanie 250 tys. zł.

Nowy sezon teleturnieju „Milionerzy” powrócił do telewizji po wakacyjnej przerwie. W jednym z ostatnich odcinków uczestniczka usłyszała muzyczne pytanie 250 tys. zł.

Cieszący się ogromną popularnością teleturniej „Milionerzy” po kilkuletniej przerwie w 2017 roku powrócił na ekrany telewizorów. Prowadzącym niezmiennie jest Hubert Urbański. Zasady teleturnieju są proste. Uczestnik musi odpowiedzieć poprawnie na 12 pytań. Do dyspozycji ma trzy koła ratunkowe.

W drugim odcinku nowego sezonu pani Joanna Szczudlik-Kowalczyk, stomatolog z Legnicy, usłyszała pytanie warte 250 tys. zł. Dotyczyło ono wielkiego przeboju Gotye „Somebody That I Used To Know„. Brzmiało następująco:

A: drobniutka łączka

B: czarno-białe pasy

C: duże i małe koła

D: kolorowe trójkąty

Prawidłowa odpowiedź to „D”, czyli kolorowe trójkąty.

Pani Joanna początkowo nie była pewna, czy zna odpowiedź na to pytanie. Postanowiła zaryzykować i zaznaczyć „D”. Odpowiedź okazała się prawidłowa. Przy kolejnym pytaniu uczestniczka zdecydowała się zrezygnować z dalszej gry. Udało jej się wygrać 250 tys. zł. 

Teleturniej „

Do tej pory w polskiej edycji teleturnieju milion złotych udało się wygrać trzem osobom. Ostatnią laureatką została pani Katarzyna Kant-Wysockaz Gdańska, miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, a zawodowo specjalistka ds. marketingu. Pani Katarzyna na dwa ostatnie pytania odpowiedziała prawidłowo, nie mając już do dyspozycji kół ratunkowych.Zwyciężyła w odcinku z 14 marca 2019 roku.

A Wy znalibyście odpowiedź na to pytanie?