"Czarownica 2": Zobacz kulisy powstawania filmu Disneya z Angeliną Jolie » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Czarownica 2”: Zobacz kulisy powstawania filmu Disneya z Angeliną Jolie

„Czarownica 2”: Zobacz kulisy powstawania filmu Disneya z Angeliną Jolie

Aktorka po pięciu latach powraca, aby ponownie wcielić się w tytułową „Czarownicę”. Zobaczcie nową zapowiedź filmu Disneya.

Aktorka po pięciu latach powraca, aby ponownie wcielić się w tytułową „Czarownicę”. Zobaczcie nową zapowiedź filmu Disneya.

Wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwana premiera drugiej części filmu Disneya „Czarownica 2„. W głównej roli ponownie zobaczymy Angelinę Jolie. Tym razem tytułowa antybohaterka będzie musiała się zmierzyć z nowymi zagrożeniami, które czyhają na magiczne stworzenia. Druga część produkcji zapowiada się dużo mroczniej.Do sieci trafił materiał promocyjny, na którym możemy zobaczyć kulisy powstawania produkcji. 

Oprócz Angeliny Jolie na ekranie ponownie zobaczymy Elle Fanning, Sama Riley'ego, Imelda Stauntona, Juno Temple'a i Lesley Manville'a. Do obsady dołączą też nowi bohaterowie, a wcielą się w nich Harris Dickinson, Michelle Pfeiffer, Ed Skrein oraz Chiwetel Ejiofor.

Za reżyserię produkcji odpowiada Joachim Renning. Scenariusz przygotowali: Linda Woolverton, Micah Fitzerman-Blue i Noah Harpster.

Film trafi do kin 18 października 2019 roku.

Angelina Jolie urodziła się 4 czerwca 1975 roku w Los Angeles. Jako aktorka pierwsze kroki na wielkim ekranie stawiała w 1982 roku, grając u boku ojca, Jona Voighta w filmie „Szukając wyjścia”. Od wielu lat jest ambasadorką dobrej woli UNHCR oraz członkinią Rady Stosunków Międzynarodowych. Jolie ma koncie jednego Oscara, trzy Złote Globy i Nagrody Gildii Aktorów Filmowych. Od momentu, gdy wystąpiła w serii filmów „Lara Croft: Tomb Raider”, stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej opłacanych aktorek Hollywood.

Czekacie na ten film?