"Mała syrenka": Kim jest nowy kandydat do roli księcia Eryka? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Mała syrenka”: Kim jest nowy kandydat do roli księcia Eryka?

„Mała syrenka”: Kim jest nowy kandydat do roli księcia Eryka?

Poznaliśmy właśnie kolejne szczegóły dotyczące obsady nowego filmu Disneya. Kto Waszym zdaniem powinien odegrać tę rolę?

Poznaliśmy właśnie kolejne szczegóły dotyczące obsady nowego filmu Disneya. Kto Waszym zdaniem powinien odegrać tę rolę?

W ostatnim czasie stało się bardzo modne tworzenie filmowych wersji kultowych animacji Disneya. Za nami już premiery „Dumbo”, „Aladyna” i „Króla Lwa”. Teraz przyszedł czas na kolejny klasyk. Kilka miesięcy temu studio Disneya oświadczyło, że na początku 2020 roku rozpoczną się prace na planie filmu „Mała syrenka”.

Wiele kontrowersji i negatywnych komentarzy wywoła dedycja twórców produkcji o obsadzeniu w roli Areilki piosenkarki i aktorki Halle Bailey.  

Nadal nie wiadomo, kogo zobaczymy w roli księcia Eryka. Fani produkcji chcieliby w tej roli zobaczyć wokalistę zespołu One Direction Harry'ego Styles'a. Młody gwiazdor debiut aktorski ma już za sobą. Mogliśmy go zobaczyć w filmie „Dunkierka” w reżyserii Christophera Nolana. Styles po negocjacjach z twórcami nie przyjął ich propozycji. Jak się okazuje, nie był on jedynym kandydatem do tej roli. Chęć udziału w projekcie wyraził również Christian Navarro. Aktor znany z serialu „Trzynaście powodów”. 

Za reżyserię filmowej wersji „Małej syrenki” odpowiada Rob Marshall. Scenariusz stworzył Jane Goldman, a muzykę skomponują Alan Menken oraz Lin-Manuel Miranda.

A Wy kogo byście chcieli zobaczyć w tej roli?