Sarah Connor zaprezentowała teledysk do singla "Ich wünsch dir" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Sarah Connor zaprezentowała teledysk do singla „Ich wünsch dir” [WIDEO]

Sarah Connor zaprezentowała teledysk do singla „Ich wünsch dir” [WIDEO]

Utwór zapowiada dziesiąty studyjny album artystki, który ukaże się jeszcze w 2019 roku.

Utwór zapowiada dziesiąty studyjny album artystki, który ukaże się jeszcze w 2019 roku.

Sarah Connor autorka takich hitów jak „From Zero To Hero„, „Skin To Skin” czy „Just One Last Dance” po czterech latach nieobecności powróciła z nową muzyką. Jak przyznała w jednym z wywiadów, bardzo potrzebowała tej przerwy, aby nabrać nowego spojrzenia na otaczający ją świat.

Na początku kwietnia 2019 roku do sieci trafił pierwszy singielIch wünsch dir„, który jest przedsmakiem tego, co usłyszymy na nadchodzącym niemieckojęzycznym albumie gwiazdy. Teraz możecie zobaczyć również teledysk do tego utworu.

Niemiecka piosenkarka Sarah Connor urodziła się 13 czerwca 1980 roku w Hamburgu. Już w wieku siedmiu lat uczęszczała do chóru kościelnego gospel. Po raz pierwszy przed wielką publicznością wystąpiła, podczas koncertu Michaela Jacksona, śpiewając w chórkach. Jej debiutancki album „Green Eyed Soul” ukazał się w 2001 roku. Promowały go single „Let’s Get Back to Bed – Boy!” oraz „From Sarah with Love”. W 2009 roku Connor nagrała wraz z Enrique Iglesiasem utwór „Takin’ Back My Love”, który znalazł się na składance „Greatest Hits”.

Ostatni album artystki „Muttersprache” ukazał się w 2015 roku.

Jak Wam się podoba nowy singiel?