Cher zaśpiewała "Waterloo" Abby w amerykańskim "Mam talent" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Cher zaśpiewała „Waterloo” Abby w amerykańskim „Mam talent” [WIDEO]

Cher zaśpiewała „Waterloo” Abby w amerykańskim „Mam talent” [WIDEO]

Pod koniec września 2018 roku ukazał się album „Dancing Queen”, który Cher nagrała po wielkim sukcesie filmu „Mamma Mia!”. Artystka aktualnie pracuje nad kolejnym krążkiem z hitami Abby!

Pod koniec września 2018 roku ukazał się album „Dancing Queen”, który Cher nagrała po wielkim sukcesie filmu „Mamma Mia!”. Artystka aktualnie pracuje nad kolejnym krążkiem z hitami Abby!

Po wielkim sukcesie krążka z coverami Abby,

1. When All is Said & Done
2. Chiquitita (w wersji hiszpańskiej)
3. Take a Chance On Me
4. I Do, I Do, I Do, I Do, I Do
5. Super Trooper
6. Voulez Vous

Cher była gościem specjalnym podczas wielkiego finału amerykańskiej edycji talent showMam Talent„. Bogini Popu porwała wszystkich do tańca rewelacyjnym wykonaniem wielkiego hitu „Waterloo„. Cały występ możecie zobaczyć poniżej.

W trakcie wywiadu dla programu „The Ellen Show” Cher zdradziła, że nie jest już fanką swojej muzyki, dlatego postanowiła spróbować czegoś innego i gdy tylko pojawił się pomysł nagrania albumu z coverami Abby, w ogóle się nie zastanawiała!

Cher urodziła się 20 maja 1946 roku w El Centro w Kalifornii. Wielką popularność zyskała w 1965 roku, kiedy ukazał się singielI Got You Babe” duetu Sonny & Cher. Artystka stała się jedną z najbardziej uznanych aktorek lat 80. Występowała na Broadwayu i w kultowych filmach takich jak: „Maska„, „Silkwood” czy „Wpływ księżyca„. Za ten ostatni otrzymała Oscara oraz Złoty Glob dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

Kariera muzyczna również była dla niej pasmem samych sukcesów. Nagrała łącznie 28 studyjnych albumów. Z których pochodzą ponadczasowe przeboje takie jak: „If I Could Turn Back Time„, „Believe„, „Strong Enough„, „Walking in Memphis” czy „One by One„.

Prawda, że wygląda rewelacyjnie?