Simply Red zapowiada soulowo-funkowy album "Blue Eyed Soul" i koncert w Polsce! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Simply Red zapowiada soulowo-funkowy album „Blue Eyed Soul” i koncert w Polsce!

Simply Red zapowiada soulowo-funkowy album „Blue Eyed Soul” i koncert w Polsce!

Grupa zagra koncert na warszawskim Torwarze 25 listopada 2020 roku. Przygotowali jednak dla fanów jeszcze jedną niespodziankę.

Grupa zagra koncert na warszawskim Torwarze 25 listopada 2020 roku. Przygotowali jednak dla fanów jeszcze jedną niespodziankę.

Wraz z ogłoszeniem nadchodzącej funky’owej płyty ‘Blue Eyed Soul’, która ukaże się na rynku 8 listopada 2019 roku, zespół Simply Red ujawnił szczegóły długo wyczekiwanej trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Europie. Trasa rozpocznie się w 2020 roku i obejmie łącznie 33 miasta.

Nowy 12 już album Simply Red będzie utrzymany w soulowo-funkowym klimacie. Znajdzie się na nim 10 różnorodnych utworów. Już teraz możecie posłuchać dwóch utworów „BadBootz” i „Thinking of You„, które są przedsmakiem tego, co usłyszymy na płycie.

– mówi Mick Hucknall.

Wszystkie utwory na płytę ‘Blue Eyed Soul’ skomponował Mick Hucknall, a obowiązki producenta po raz kolejny spełnił Andy Wright, który współpracuje z zespołem od wielu lat.

uznawany za jeden z najlepszych zespołów wywodzących się z Wielkiej Brytanii, grających muzykę na żywo, powraca ze swoimi hitami wszech czasów tj. ‘Stars’, ‘Holding Back The Years’, ‘Fairground’, czy ‘Money’s Too Tight To Mention’, a także z całkowicie nowymi, mocno emocjonalnymi utworami. Zespół wystąpi w Warszawie 25 listopada 2020 roku na COS Torwar.

Bilety na koncert trafia do sprzedaży 20 września 2019 roku.

Wybieracie się na koncert?