Andrea Bocelli i Ellie Goulding we wspólnym utworze "Return To Love" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Andrea Bocelli i Ellie Goulding we wspólnym utworze „Return To Love” [WIDEO]

Andrea Bocelli i Ellie Goulding we wspólnym utworze „Return To Love” [WIDEO]

Andrea Bocelli zaskoczył swoich fanów nowym duetem. Tym razem do współpracy zaprosił brytyjską piosenkarkę.

Andrea Bocelli zaskoczył swoich fanów nowym duetem. Tym razem do współpracy zaprosił brytyjską piosenkarkę.

Po wielkim sukcesie albumu „Si”, który sprzedał się w ilości ponad miliona egzemplarzy na całym świecie, laureat Złotego Globu i najpopularniejszy tenor świata Andrea Bocelli zapowiada specjalną, rozszerzoną edycję albumu. Na albumie znajdą się między innymi nowe duety z Ellie Goulding i Jennifer Garner

Pierwszym singlem promującym reedycję płyty jest utwór „Return To Love„, który Bocelli nagrał w duecie z Ellie Goulding. Powstał do niego również piękny teledysk, który możecie zobaczyć poniżej.

Tak się prezentuje tracklista albumu:

1. Alla Gioia (Ode To Joy)*
2. Return To Love Feat. Ellie Goulding*
3. Un Rêve De Liberté
4. Ragazzo Mio (Danny Boy)*
5. Il Mare Calmo Della Sera (25th Anniversary Version)*
6. Dormi Dormi Lullaby Feat. Jennifer Garner*
7. Amo Soltanto Te Feat. Ed Sheeran
8. If Only Feat. Dua Lipa
9. Fall On Me Feat. Matteo Bocelli
10. Un’Anima
11. Miele Impuro
12. Gloria The Gift Of Life
13. Vertigo With Raphael Gualazzi At The Piano
14. I Am Here
15. Ave Maria Pietas Feat. Aida Garifullina

Fani, którzy kiedykolwiek mieli okazję uczestniczyć w koncertach tenora, wskazują na jego wrażliwość i elegancję oraz perfekcjonizm każdego występu, a także repertuar spełniający oczekiwania najbardziej wymagających. Popularnością Andrea Bocelli już wielokrotnie przewyższył Trzech Tenorów: Luciano Pavarottiego, Placido Domingo, Jose Carrerasa.

to legenda na miarę nowego tysiąclecia. Artysty tego rodzaju nie da się też samoistnie wytworzyć, nawet z wykorzystaniem najbardziej błyskotliwej kampanii marketingowej i za pomocą sztabu specjalistów od kreowania wizerunku. To diament sam w sobie, którego talent dostrzegają i doceniają miliony na całym świecie, a jego historia, niczym legenda przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Widać to po publiczności, która całymi rodzinami spotyka się, by czerpać radość z muzyki Andrei Bocellego i szuka w niej ukojenia od codzienności. Włoski śpiewak, najbardziej znany jest z wykonań „Time to Say Goodbye (Con te partirò)”, „Canto della Terra”, „Vivere”, „E Più Ti Penso”, „Vivo per lei” czy „Nessun dorma” i „Va pansiero”.

Włoski tenor ponownie wystąpi w Polsce 22 sierpnia 2020 roku na PGE Narodowym w Warszawie! Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

Jak Wam się podoba duet z Ellie Goulding?