"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie": Zobacz finalny zwiastun [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”: Zobacz finalny zwiastun [WIDEO]

„Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”: Zobacz finalny zwiastun [WIDEO]

Fani w końcu doczekali się nowej zapowiedzi dziewiątej części cyklu „Gwiezdne wojny”. Film trafi do kin w grudniu 2019 roku.

Fani w końcu doczekali się nowej zapowiedzi dziewiątej części cyklu „Gwiezdne wojny”. Film trafi do kin w grudniu 2019 roku.

Studio Disneya bardzo długo zwlekało z promocją najnowszej części sagi „Gwiezdne wojny”. Fani spekulowali, że stało się tak, ponieważ „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” jest filmem, który ma przechylić szalę sympatii na rzecz świata Star Wars, który krytykowany jest za to, że stał się maszynką do zarabiania pieniędzy.

Akcja filmu dzieje się kilka miesięcy po zakończeniu „Ostatnich Jedi”, a fabuła skupi się na grupie głównych bohaterów Rey, Finnie i Poe. Zobaczcie finalny zwiastun produkcji Disneya. 

W obsadzie produkcji oprócz powracających aktorów  Daisy Ridley, John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Billy Dee Williams Mark Hamill, pojawią się również m.in. Matt Smith oraz Keri Russel.

Film w reżyserii J.J. Abramsa będzie miał premierę 19 grudnia 2019 roku. Bilety już są dostępne w sprzedaży.

Czekacie na ten film?