Strona Główna > Rick Astley nagrał fortepianową wersję hitu „Never Gonna Give You Up” [POSŁUCHAJ]

Rick Astley nagrał fortepianową wersję hitu „Never Gonna Give You Up” [POSŁUCHAJ]

Jeden z największych przebojów brytyjskiego muzyka po wielu latach został odświeżony.

Jeden z największych przebojów brytyjskiego muzyka po wielu latach został odświeżony.

W latach 80. Rick Astley święcił wielkie triumfy i rządził na listach przebojów oraz w MTV. Obdarzony charakterystycznym niskim głosem Anglik nie zniknął jednak ze sceny wzorem wielu innych gwiazd popu. Cały czas występował i nagrywał, nie dając o sobie zapomnieć. Na pewno nie trzeba nikomu przedstawiać hitu „

Za kilka dni, bo 25 października 2019 roku do sprzedaży trafi albumThe Best of Me„, na którym oprócz jednego premierowego utworu znajdą się największe przeboje Ricka Astleya. Z tej okazji muzyk udostępnił odświeżoną wersję hitu z lat 80. Posłuchajcie!

Jeśli jesteście ciekawi, jak doszło do tego, że Rick Astley zaśpiewał swój największy hit „

Richard Paul Astley urodził się 6 lutego 1966 r. w Newton-le-Willows w Angli. Nagrywał piosenki w klimacie dance pop. Na początku lat 80. śpiewał w grupie FBI. Następnie pracował w studio nagraniowym jako chłopak na posyłki. W 1987 roku wydał swój debiutancki krążek „Whenever You Need Somebody„. Singiel „Never Gonna Give You Up” szybko stał się niezwykle popularny. Momentalnie podbił listy przebojów, pobijając nawet płytę Father Figure George'a Michaela. Według oficjalnej strony artysty album sprzedał się w nakładzie 15,2 mln egzemplarzy!

Słyszeliście o „Rickrollingu„? To dowcip internetowy polegający na tym, że ofiara klika na link z interesującą zawartością. Zamiast spodziewanych treści, pojawia się teledysk do piosenki Ricka Astleya „Never Gonna Give You Up.” W 2007 roku był to absolutny fenomen i powrót piosenki, w jakiego sposób nikt się nie spodziewał. W 2008 internauci głosujący na MTV European Music Awards, zagwarantowali Rickowi statuetkę „Best Act Ever.” 

Jak Wam się podoba takie wykonanie?