Kylie Minogue zaśpiewała dla baranka Shauna [POSŁUCHAJ] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kylie Minogue zaśpiewała dla baranka Shauna [POSŁUCHAJ]

Kylie Minogue zaśpiewała dla baranka Shauna [POSŁUCHAJ]

Kylie nagrała utwór w duecie z brytyjskim zespołem indie-rockowym The Vaccines.

Kylie nagrała utwór w duecie z brytyjskim zespołem indie-rockowym The Vaccines.

18 października 2019 roku do sprzedaży trafił album ze ścieżką dźwiękową do filmu „A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon„. Wśród gwiazd, które wzięły udział w tym projekcie, znalazła się

Kylie Minogue poinformowała, że 6 grudnia 2019 roku do sklepów trafi DVD koncertowe z trasy „Golden Tour„, która trwała od września 2018 roku do marca 2019 roku. Wydawnictwo będzie zawierać dwie płyty CD oraz DVD. Na płycie z wersją wideo znajdzie się bonus pod nazwą „We Are Golden„. 

W trakcie swej kariery Kylie łącznie spędziła 300 tygodni w top 40 list przebojów. Sprzedała również ponad 80 milionów albumów na całym świecie, a piosenki z jej katalogu na samym Spotifyu zgromadziły ponad pół miliarda streamów. Kylie może poszczycić się wieloma nagrodami, w tym trzema statuetkami BRIT, dwiema MTV Music oraz Grammy. W 2000 roku wróciła z płytą „Light Years”, z której pochodził superhit „Spinning Around” oraz singiel „On A Night Like This” i przebojowy duet z Robbiem Williamsem „Kids”.

W kolejnym roku zaprezentowała pięciokrotnie pokryty platyną album „Fever„, z którego pochodziły piosenki „Can't Get You Out Of My Head”, „In Your Eyes”, „Love At First Sight” i „Come Into My World” – wszystkie trafiły na kompilację „Step Back In Time”. W 2007 roku Minogue wylansowała wyprodukowany przez Calvina Harrusa numer „In My Arms”, a także „2 Hearts” i „Wow”, który dotarł do top 5 listy przebojów.