Kayah i Bregović w Krakowie! Zobacz relację z koncertu [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kayah i Bregović w Krakowie! Zobacz relację z koncertu [WIDEO]

Kayah i Bregović w Krakowie! Zobacz relację z koncertu [WIDEO]

Za nami jubileuszowy koncert jednego z najpopularniejszych duetów w historii polskiej muzyki. Zobaczcie pierwsze zdjęcia i wideo.

Za nami jubileuszowy koncert jednego z najpopularniejszych duetów w historii polskiej muzyki. Zobaczcie pierwsze zdjęcia i wideo.

Kayah i Goran Bregović obchodzą w tym roku 20-lecie wydania swojej kultowej płyty, na której znalazły się takie hity, jak „Śpij kochany, śpij”, „Prawy do lewego” czy „Nie ma, nie ma Ciebie”. Po wyjątkowych, ogólnopolskich trasach koncertowych w 2017 i 2019 roku oraz zupełnie wyprzedanym koncercie na warszawskim Torwarze w 2018 roku, Kayah i Goran Bregović zagrali 24 października 2019 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze nagrania i relacje fanów.

AlbumKayah i Bregović” odgrywa wyjątkową rolę w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Wydany dokładnie 20 lat temu krążek został sprzedany w ponad milionowym nakładzie, otrzymując jednocześnie status diamentowej płyty oraz wiele nagród muzycznych – m.in. 3 Fryderyki i 4 Super Jedynki. Mimo upływu lat, utwory z tego albumu nadal podbijają serca kolejnych pokoleń, o czym świadczą odbyte już fantastyczne koncerty i trasy koncertowe, w ramach których Kayah i Goran zagrali ponad 10 koncertów w największych polskich miastach. Ich występy w przeciągu ostatnich 3 ostatnich lat zobaczyło łącznie ponad 50 tys. osób.

Byliście na koncercie w Krakowie?