Rod Stewart i Robbie Williams zaśpiewali hit "It Takes Two" [POSŁUCHAJ] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rod Stewart i Robbie Williams zaśpiewali hit „It Takes Two” [POSŁUCHAJ]

Rod Stewart i Robbie Williams zaśpiewali hit „It Takes Two” [POSŁUCHAJ]

Rod Stewart zapowiada album z orkiestrą symfoniczną. Na płycie znajdą się największe hity muzyka w zupełnie nowych aranżacjach.

Rod Stewart zapowiada album z orkiestrą symfoniczną. Na płycie znajdą się największe hity muzyka w zupełnie nowych aranżacjach.

You’re In My Heart: Rod Stewart With The Royal Philharmonic Orchestra” to połączenie charakterystycznego głosu z popularnych piosenek z aranżacjami w wykonaniu The Royal Philharmonic Orchestra. W efekcie powstało ponadczasowe dzieło zachowujące siłę, ducha i pasję, które od zawsze towarzyszyły Stewartowi. Na album trafiła nowa wersja piosenki „It Takes Two” z gościnnym udziałem Robbiego Williamsa. Możecie jej posłuchać poniżej.

Rod Stewart (uhonorowany tytułem szlacheckim w 2016 roku) świętuje 50-lecie solowej działalności. Legendarny wokalista i autor piosenek jest jednym z najlepiej sprzedających się muzycznych artystów wszech czasów, czego dowodem 250 milionów płyt, które rozeszły się na całym świecie w czasie jego wspaniałej kariery. Stewart ma na koncie 9 albumów numer 1 oraz 26 singli w top 10 listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Ponadto może pochwalić się 17 albumami i 16 singlami w top 10 zestawień w USA. W hołdzie temu znakomitemu twórcy przygotowano nowy album, dzięki któremu fani poznają największe przeboje Roda w zupełnie odmienionych wersjach.

Za produkcję nowej płyty odpowiada Trevor Horn. Na zestaw złożyły się przearanżowane wersje takich pogromców brytyjskiej listy przebojów jak „Sailing„, „I Don’t Want To Talk About It” czy „The First Cut Is The Deepest„, jak również „Maggie May” i „Reason To Believe” – piosenek, które w 1971 roku znalazły się na szczycie zestawień w UK i USA.

Brzmi pięknie, prawda?