"Sorry": Posłuchaj niepublikowanego wcześniej utworu Freddiego Mercury'ego » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Sorry”: Posłuchaj niepublikowanego wcześniej utworu Freddiego Mercury’ego

„Sorry”: Posłuchaj niepublikowanego wcześniej utworu Freddiego Mercury’ego

Utwór miał naleźć się na pierwszym solowym albumie Freddiego „Mr. Bad Guy”. Teraz możecie posłuchać wersji demo.

Utwór miał naleźć się na pierwszym solowym albumie Freddiego „Mr. Bad Guy”. Teraz możecie posłuchać wersji demo.

Rok 1983 był bardzo pracowity dla Queen. Zespół nagrywał materiał na płytę „The Works„, a Freddie dodatkowo pisał piosenki na swój pierwszy solowy album „Mr. Bad Guy„.  Jednak nie wszystkie kompozycje przeszły selekcję i trafiły „do szuflady”. W internecie jednak nic nie ginie i pełen jest takich perełek. Poniżej możecie posłuchać wersji demo niepublikowanego wcześniej utworu „Sorry/You Are The Only One„.

Już 11 października 2019 ukaże się 5-płytowy zestaw solowych utworów najlepszego frontmana wszech czasów – Freddie’ego Mercury’ego. Wydawnictwo trafia do sklepów niemal rok po premierze „Bohemian Rhapsody”. Film okazał najbardziej dochodową biografią muzyczną, zarobił ponad 900 mln dolarów na całym świecie. Na płycie „Never boring”, poza takimi klasykami jak „The Great Pretender”, „Living On My Own”, „Barcelona” czy „I Was Born To Love You”, znalazł się również niewydany wcześniej utwór „Time Waits For No One”.

Do sieci trafił ostatnio animowany teledysk do ballady „Love Me Like There’s No Tomorrow„, która promuje nowy album. Klip możecie zobaczyć poniżej.

, a właściwie Farrokh Bulsara urodził się 5 września 1946 roku w Zanzibarze. W wieku 18 lat z powodu wojny domowej przeprowadził się z rodzicami i młodszą siostrą do zachodniego Londynu. Od najmłodszych lat interesował się światem muzyki i mody. Przed założeniem zespołu Queen, Freddie uczęszczał do Ealing Art Collage, gdzie poznał pozostałych członków zespołu Briana Maya i Rogera Taylora, którzy w tamtym czasie grali w zespole Smile. Od tamtego momentu ich życie odmieniło się na dobre.

Mercury zmarł 24 listopada 1991 roku w swoim domu Garden Lodge w Londynie. Miał 45 lat. Artysta dopiero dzień przed śmiercią wydał specjalne oświadczenie, w którym wyznał, że choruje na AIDS.