Strona Główna > Kultowy strój Olivii Newton John z „Grease” trafi na sprzedaż

Kultowy strój Olivii Newton John z „Grease” trafi na sprzedaż

Już niedługo na aukcję trafi słynny czarny kostium, w którym aktorka wystąpiła w filmie „Grease”.  

Już niedługo na aukcję trafi słynny czarny kostium, w którym aktorka wystąpiła w filmie „Grease”.  

od kilku lat walczy się rakiem piersi. Aktorka postanowiła przeznaczyć na aukcję charytatywną ponad 500 rekwizytów i przedmiotów z musicalu „Grease”. Wśród nich znalazł się między innymi obcisły czarny kombinezon, w którym seksowna Sandy Olson wykonała z Travoltą przebójYou're the One That I Want„. Dochód z licytacji zostanie przekazany na chorych na raka. 

Dom aukcyjny Julien's zdradził, ze spodziewa się, że kombinezon osiągnie kwotę minimum 200 tys. dolarów. Na licytację trafią również między innymi oryginalny egzemplarz z tekstem roli Olivii Newton John w musicalu, różowa suknia, w której wystąpiła na premierze „Grease” w Los Angeles i szyty na miarę żakiet, jaki nosiła w filmie.

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że powstaje pełnometrażowy prequel „Grease” pod tytułem „Summer Loving”. Za scenariusz odpowiedzialny jest John August. Jego fabuła cofnie się do wakacyjnego romansu pary głównych bohaterów, który w pierwszym filmie został jedynie wspomniany. 

To jednak nie koniec dobrych informacji dla fanów popularnego musicalu. Powstanie również serial pod tytułem „

Film „Grease” z 1978 roku opowiada historię dziewczyny Sandy (Olivia Newton-John), która , która przyjeżdża z rodzinnej Australii do Stanów Zjednoczonych, by być świadkiem przemian kulturowych. Okazuje się, że do jej nowej szkoły uczęszcza Danny (John Travolta), wakacyjna miłość. Chłopak jednak nie jest ideałem, za jakiego miała go Sandy! Film doczekał się sequela „Grease 2”, który miał premierę w 1982 roku.