Rick Astley zaśpiewał na żywo nowy singiel "Every One of Us" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rick Astley zaśpiewał na żywo nowy singiel „Every One of Us” [WIDEO]

Rick Astley zaśpiewał na żywo nowy singiel „Every One of Us” [WIDEO]

Utwór pochodzi z wydanego niedawno albumu „The Best Of Me”.

Utwór pochodzi z wydanego niedawno albumu „The Best Of Me”.

W latach 80. Rick Astley święcił wielkie triumfy i rządził na listach przebojów oraz w MTV. Obdarzony charakterystycznym niskim głosem Anglik nie zniknął jednak ze sceny wzorem wielu innych gwiazd popu. Cały czas występował i nagrywał, nie dając o sobie zapomnieć. 

25 października 2019 roku ukazał się album „The Best of Me”, na którym oprócz największych hitów artysty znalazł się również nowy utwór „Every One of Us„. Posłuchajcie, jak brzmi na żywo!

Jeśli jesteście ciekawi, jak doszło do tego, że Rick Astley zaśpiewał swój największy hit

Richard Paul Astley urodził się 6 lutego 1966 roku w Newton-le-Willows w Angli. Nagrywał piosenki w klimacie dance pop. Na początku lat 80. śpiewał w grupie FBI. Następnie pracował w studio nagraniowym jako chłopak na posyłki. W 1987 roku wydał swój debiutancki krążek „Whenever You Need Somebody”. Singiel „Never Gonna Give You Up” szybko stał się niezwykle popularny. Momentalnie podbił listy przebojów, pobijając nawet płytę Father Figure George'a Michaela. Według oficjalnej strony artysty album sprzedał się w nakładzie 15,2 mln egzemplarzy!

Cobyście powiedzieli na koncert w Polsce?