Robbie Williams w klipie do świątecznego utworu "Merry Xmas Everybody" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Robbie Williams w klipie do świątecznego utworu „Merry Xmas Everybody”

Robbie Williams w klipie do świątecznego utworu „Merry Xmas Everybody”

Pomimo że do Świąt jeszcze sporo czasu Robbie Williams postanowił zaskoczyć swoich fanów i ogłosił, że niebawem do sklepów trafi nowy album!

Pomimo że do Świąt jeszcze sporo czasu Robbie Williams postanowił zaskoczyć swoich fanów i ogłosił, że niebawem do sklepów trafi nowy album!

od kilku miesięcy jest bardzo aktywny na swoim kanale Youtube'owym. Przynajmniej raz w tygodniu publikuje krótkie vlogi, dzieląc się z fanami kulisami tras koncertowych, wywiadów czy prywatnych wakacji. Z okazji premiery 100. odcinka Robbie przygotował dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Ogłosił premierę świątecznego albumu „The Christmas Present„, który trafi do sklepów 22 listopada 2019 roku

Do sieci trafił teledysk do pierwszego singla „Merry Xmas Everybody”, który promuje świąteczny krążek. Możecie go zobaczyć poniżej. 

Album będzie składał się z dwóch płyt ‘Christmas Past’ i ‘Christmas Future’. Na obydwóch krążkach znajdą się zarówno premierowe utwory, jak i doskonale wszystkim znane świąteczne przeboje.

Robbie zdradził, jaki prezent marzy mu się w tym roku na Święta.

Ostatni album Robbiego „Under The Radar Volume 3” ukazał się 14 lutego 2019 roku. Płyta jest kontynuacją wcześniejszych kompilacji. Znalazły się na nim zarówno premierowe utwory, demówki, jak i niepublikowane wcześniej piosenki, które nie trafiły na studyjne albumy.