Robbie Williams i Bryan Adams w duecie "Christmas (Baby Please Come Home)" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Robbie Williams i Bryan Adams w duecie „Christmas (Baby Please Come Home)”

Robbie Williams i Bryan Adams w duecie „Christmas (Baby Please Come Home)”

Pomimo że do Świąt jeszcze sporo czasu Robbie Williams postanowił zaskoczyć swoich fanów i ogłosił, że niebawem do sklepów trafi nowy album!

Pomimo że do Świąt jeszcze sporo czasu Robbie Williams postanowił zaskoczyć swoich fanów i ogłosił, że niebawem do sklepów trafi nowy album!

od kilku miesięcy jest bardzo aktywny na swoim kanale Youtube'owym. Przynajmniej raz w tygodniu publikuje krótkie vlogi, dzieląc się z fanami kulisami tras koncertowych, wywiadów czy prywatnych wakacji. Z okazji premiery 100. odcinka Robbie przygotował dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Ogłosił premierę świątecznego albumu „The Christmas Present„, który trafi do sklepów 22 listopada 2019 roku.

Do sieci trafił kolejny utwór z płyty. Tym razem jest to „Christmas (Baby Please Come Home)„, zaśpiewał na nim gościnnie Bryan Adams. Możecie go posłuchać poniżej.

Album będzie składał się z dwóch płyt ‘Christmas Past’ i ‘Christmas Future’. Na obydwóch krążkach znajdą się zarówno premierowe utwory, jak i doskonale wszystkim znane świąteczne przeboje.

Robbie zdradził, jaki prezent marzy mu się w tym roku na Święta.

Ostatni album Robbiego „

Piękny duet, prawda?