Strona Główna > „Trójkąty i kwadraty”: Dawid Podsiadło prezentuje akustyczny teledysk [WIDEO]

„Trójkąty i kwadraty”: Dawid Podsiadło prezentuje akustyczny teledysk [WIDEO]

„Trójkąty i kwadraty” były pierwszym singlem w karierze artysty, zwiastującym jego debiutancki album „Comfort and Happiness”, wydany w 2013 roku.

„Trójkąty i kwadraty” były pierwszym singlem w karierze artysty, zwiastującym jego debiutancki album „Comfort and Happiness”, wydany w 2013 roku.

Dziś na kanale YouTube Dawida Podsiadło można zobaczyć video do nowej akustycznej wersji utworu “Trójkąty i kwadraty” oraz posłuchać go w serwisach streamingowych.

Zobacz klip:

Nowa wersja piosenki została nagrana na żywo, podczas sesji akustycznej w Tartach. Utwory w aranżacjach akustycznych promują wyprzedaną trasę „Leśna muzyka”, w którą Podsiadło rusza już w styczniu 2020 roku, oraz reedycję Diamentowej płyty „Małomiasteczkowy” pod tytułem „Re: Małomiasteczkowy”.

Nadchodząca trasa „Leśna muzyka” będzie pierwszą akustyczną w karierze Dawida Podsiadło. Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Dbanie o planetę jest dla niego ważnym i istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej.

Akustyczna wersja „Trójkątów i kwadratów” znajdzie się na płycie „Re: Małomiasteczkowy”, zawierającej utwory z podstawowej wersji płyty, dodatkowe akustyczne wersje 4 piosenek oraz remiksy. Premiera planowana jest na 29 listopada 2019 roku.

Którą wersję wolicie?