Strona Główna > Wilki ruszają w „Niebieską trasę” koncertową z debiutanckim albumem

Wilki ruszają w „Niebieską trasę” koncertową z debiutanckim albumem

Zespół Wilki wraca do korzeni! Podczas zbliżającej się trasy koncertowej usłyszymy wszystkie utwory z pierwszej, debiutanckiej płyty zespołu!  

Zespół Wilki wraca do korzeni! Podczas zbliżającej się trasy koncertowej usłyszymy wszystkie utwory z pierwszej, debiutanckiej płyty zespołu!  

Zespół postanowił przypomnieć swoim słuchaczom nagrania z kultowej płyty „Wilki„, która odcisnęła trwałe piętno na polskiej muzyce rockowej i okazała się bestsellerem, sprzedając ponad 220 tysięcy egzemplarzy. Grupa podczas zbliżającej się trasy koncertowej wszystkie utwory z pierwszej płyty, w tym takie perełki jak „Son of The Blue Sky”, „Aborygen”, „Beniamin” czy „Eli Lama Sabachtani”. W drugiej części koncertu usłyszymy również kilka najważniejszych utworów z późniejszych etapów działalności zespołu.

Przypominamy, że teledysk „Son Of The Blue Sky” jako jeden z pierwszych polskich utworów znalazł się na antenie światowego MTV, był również najczęściej wybieranym przebojem roku przez różne rozgłośnie radiowe i czasopisma muzyczne. Odnosząc ogromny sukces, zespół wyruszył w trasę koncertową, która trwała prawie trzy lata bez przerwy. Tak intensywny rockandrollowy tryb życia i zmęczenie spowodowane ostrym tempem, jakie narzucili sobie muzycy, wpłynęło na decyzję o zawieszeniu działalności zespołu, która trwała kilka lat.

„Niebieska trasa” koncertowa rozpocznie się już w styczniu. Tak prezentuje się terminarz:

11.01.2020 – Wilki – Niebieska Trasa – Toruń – OD NOWA

12.01.2020 – Wilki – Niebieska Trasa – Gdańsk – Stary Maneż

17.01.2020 – Wilki – Niebieska Trasa – Kraków – Klub Studio

18.01.2020 – Wilki – Niebieska Trasa – Wrocław – A2 – Centrum Koncertowe

24.01.2020 – Wilki – Niebieska Trasa – Poznań – Klub Muzyczny B17

25.01.2020 – Wilki – Niebieska Trasa – Warszawa – Progresja