Robbie Williams i Rod Stewart w świątecznym duecie! Posłuchaj "Fairytales" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Robbie Williams i Rod Stewart w świątecznym duecie! Posłuchaj „Fairytales”

Robbie Williams i Rod Stewart w świątecznym duecie! Posłuchaj „Fairytales”

Piosenka pochodzi z nowego albumu Robbiego Williamsa „Christmas Present”, który ukazał się 22 listopada 2019 roku

Piosenka pochodzi z nowego albumu Robbiego Williamsa „Christmas Present”, który ukazał się 22 listopada 2019 roku

„The Christmas Present” to pierwszy w karierze świąteczny album Robbiego Williamsa. Album ukzał się na CD oraz podwójnym winylu i zawiera dwie płyty – „Christmas Past” i „Christmas Future” – pełne zarówno nowych utworów Robbiego, jak i świątecznych klasyków oraz wyjątkowych gości. Wśród nich między innymi znalazł się Rod Stewart. Poniżej możecie posłuchać i utworu „Fairytales„.

The Christmas Present” to 13. studyjny album Robbiego Williamsa i kolejny kamień milowy w karierze jednego z najbardziej uwielbianych brytyjskich artystów. Płyta powstawała w studiach w Londynie, Stoke-on-Trent, Los Angeles i w Vancouver, we współpracy z wieloletnim współpracownikiem Robbiego, Guyem Chambersem, który wraz z Richardem Flackiem odpowiada za jej produkcję.

Robbie zdradził, jaki prezent marzy mu się w tym roku na Święta.

Ostatni album Robbiego „Under The Radar Volume 3” ukazał się 14 lutego 2019 roku. Płyta jest kontynuacją wcześniejszych kompilacji. Znalazły się na nim zarówno premierowe utwory, demówki, jak i niepublikowane wcześniej piosenki, które nie trafiły na studyjne albumy.

Fajny duet?