"Przyjaciele": Rekwizyty i kostiumy z serialu trafiły na aukcję charytatywną » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Przyjaciele”: Rekwizyty i kostiumy z serialu trafiły na aukcję charytatywną

„Przyjaciele”: Rekwizyty i kostiumy z serialu trafiły na aukcję charytatywną

W 2019 roku świętujemy 25-lecie kultowego serialu o losach szóstki przyjaciół z Nowego Jorku. Z tej okazji powstało wiele ciekawych inicjatyw.

W 2019 roku świętujemy 25-lecie kultowego serialu o losach szóstki przyjaciół z Nowego Jorku. Z tej okazji powstało wiele ciekawych inicjatyw.

25 lat temu 22 września 2019 premierę miał pierwszy odcinek kultowego serialu „

Ralph Lauren również postanowił uczcić jubileusz serialu w wyjątkowy sposób! Zaprojektował kolekcję „Wear To Work” inspirowaną stylem Rachel Green.

Natomiast w Dubaju na najwyższym budynku świata Burj Khalifa została wyświetlona iluminacja, która przedstawiająca najbardziej charakterystyczne elementy z serialu takie jak kolorowe fontanny, gitary, kanapy, parasolki, homary i kotki-śmierdziuszki. W tle leciała oczywiście piosenkaI'll Be There For You„. Efekt był rewelacyjny. Zresztą sami zobaczcie!

również postanowili przyłączyć się do świętowania i wraz z zajmującą się sprzedażą filmowych gadżetów firmą Prop Store, zaplanowali wyjątkową aukcję charytatywną. Trafi na nią ponad 100 przedmiotów, w wśród których znajdą się autentyczne kreacje bohaterów, autoryzowane reprodukcje mebli, a także fragmenty dekoracji, które pojawiły się na ekranie we wszystkich dziesięciu sezonach Przyjaciół.

Zainteresowani będą mogli wylicytować między innymi Pingwina Hugsy'ego, u którego boku zasypiał Joey, należący do Rossa świąteczny kostium pancernika, pomarańczową kanapę z kawiarni Central Perk, zaproszenia na ślub Moniki i Chendlera oraz indyka w okularach

Całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz The Trevor Project, fundacji wspierającej społeczność LGBTQ+ i pomoc w sytuacjach kryzysowych.