Strona Główna > Adam Strycharczuk jako Violetta Villas wygrał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Adam Strycharczuk jako Violetta Villas wygrał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Za nami ostatni odcinek 12. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Za nami ostatni odcinek 12. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

W finałowym odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” o główną nagrodę walczyli: Ewelina Lisowska, Emilia Komarnicka-Klynstra, Katarzyna Ptasińska, Łukasz Zagrobelny oraz Adam Strycharczuk. Wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania i swoimi występami zachwycili zarówno jurorów, jak i publiczność. Zwycięzca mógł być, jednak tylko jeden. 12. edycję show wygrał Adam Strycharczuk, który w finale wystąpił jako Violetta Villas z piosenką „List do matki”. Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

Jury w składzie Kacper Kuszewski, Małgorzata Walewska oraz Katarzyna Skrzynecka jednogłośnie doszło do wniosku, że najlepiej zaprezentował się Adam Strycharczuk. To on wygrał „Złotą Twarz” i 100 tys. złotych, które przeznaczył na cele charytatywne.

Sprawdźcie koniecznie

Cieszący się olbrzymią popularnością program „Twoja Twarz brzmi Znajomo” zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. Twórcy podczas ostatniego finału zapewnili, że kolejna edycja programu powróci już jesienią 2019 roku.

A Wy komu kibicowaliście?