Rod Stewart prezentuje album z orkiestrą. Posłuchaj nowej wersji "You're In My Heart" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rod Stewart prezentuje album z orkiestrą. Posłuchaj nowej wersji „You’re In My Heart”

Rod Stewart prezentuje album z orkiestrą. Posłuchaj nowej wersji „You’re In My Heart”

Sir Rod Stewart świętuje 50-lecie solowej kariery, wydając nowy album „You’re In My Heart: Rod Stewart With The Royal Philharmonic Orchestra”.

Sir Rod Stewart świętuje 50-lecie solowej kariery, wydając nowy album „You’re In My Heart: Rod Stewart With The Royal Philharmonic Orchestra”.

W dniu premiery albumu, na kanale YouTube Roda ukazał się teledysk do czwartej piosenki z płyty – „You’re In My Heart„. Poprzednie klipy promujące wydawnictwo – do utworów „Maggie May„, „I Don’t Want To Talk About It” i „Sailing” – zgromadziły ponad 8,5 miliona odsłon. 

Zobacz wideo:

Album „You’re In My Heart” to połączenie charakterystycznego głosu Roda Stewarta z popularnych piosenek z jego repertuaru z aranżacjami w wykonaniu The Royal Philharmonic. W efekcie powstało ponadczasowe dzieło zachowujące siłę, ducha i pasję, które od zawsze towarzyszyły Artyście.

Poza wielkimi przebojami, na album trafiły uwielbiane przez fanów piosenki „Young Turks„, „Forever Young„, „If We Fall In Love Tonight” czy nowa wersjaHandbags And Gladrags” z multiplatynowego akustycznego albumu „Unplugged…and Seated” oraz „Stay With Me” z repertuaru The Faces, które dotarło do top 10 listy przebojów w Wielkiej Brytanii w 1971 roku.

W trakcie swojej wspaniałej kariery Rod Stewart sprzedał 250 milionów płyt. Na koncie ma 9 albumów numer 1 oraz 26 singli w top 10 listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Ponadto może pochwalić się 17 albumami i 16 singlami w top 10 zestawień w USA.