Katy Perry w nowym klipie wzięła Mikołaja na wakacje "Cozy Little Christmas" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Katy Perry w nowym klipie wzięła Mikołaja na wakacje „Cozy Little Christmas”

Katy Perry w nowym klipie wzięła Mikołaja na wakacje „Cozy Little Christmas”

Katy Perry z klipem do „Cozy Little Christmas” – teraz możemy rozpocząć prawdziwe odliczanie do świąt!

Katy Perry z klipem do „Cozy Little Christmas” – teraz możemy rozpocząć prawdziwe odliczanie do świąt!

Katy Perry zaprezentowała  pierwszy świąteczny teledysk swojej w karierze – zobacz „Cozy Little Christmas”.

Za reżyserię odpowiada duet WATTS (Steve Aoki, Noah Cyrus). Piosenkę po raz pierwszy można było usłyszeć rok temu jako wydawnictwo Amazon Original. Po premierze utwór trafił na szczyt Billboard’s Adult Contemporary radio airplay chart.

W „Cozy Little Christmas” Katy śpiewa o swoim ulubionym czasie w roku i wspomina świąteczny czas spędzony z rodziną w Danii. Perry napisała i wyprodukowała singiel wspólnie z Gregiem Wellsem, odpowiedzialnym za „Waking Up In Vegas” oraz Ferrasem Alqaisim, który napisał kilka piosenek na „WITNESS”.

Na łamach magazynu „People” czytamy:

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy, Katy wydała trzy nowe utwory: „Harleys In Hawaii”, „Small Talk” oraz „Never Really Over”, który w USA ma status złotej płyty. Magazyn „Billboard” przyznał: „Katy Perry powraca w spektakularny sposób, tworząc jedne z najbardziej ekscytujących kawałków w ciągu ostatnich lat. Wystarczyło kilka miesięcy, by artystka przewróciła oczekiwania na swój nowy album do góry nogami”.