Aerosmith na jedynym koncercie w Polsce! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Aerosmith na jedynym koncercie w Polsce!

Aerosmith na jedynym koncercie w Polsce!

Zespół wystąpi 12 lipca 2020 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Sprawdź szczegóły.

Zespół wystąpi 12 lipca 2020 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Sprawdź szczegóły.

Jedyny w swoim rodzaju zespół Aerosmith w składzie: Steven Tyler (wokal), Joe Perry (gitara), Brad Whitford (gitara), Tom Hamilton (bas) i Joey Kramer (perkusja) to żywa legenda amerykańskiej muzyki, zespół, który sprzedał ponad 150 milionów albumów na całym świecie, zdobył niezliczoną ilość nagród, został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame i osiągnął prawie wszystko, co można osiągnąć w branży muzycznej w ciągu piecu dekad od powstania.

Aerosmith są laureatami nieskończenie wielu nagród, w tym: czterech statuetek GRAMMY®, ośmiu American Music Awards, sześciu Billboard Awards, dwunastu MTV Video Music Awards, jak również, za przekraczanie granic gatunków muzycznych, Soul Train Award za najlepszy rapowy singiel – remix “Walk This Way” zespołu Run DMC. W styczniu Aerosmith zostanie uhonorowany przez Recording Academy nagrodą 2020 MusiCares® Person of the Year. Zespół, który na swoim koncie ma już wiele platynowych płyt, do dnia dzisiejszego inspiruje całe pokolenia, będąc tym samym jedną z najbardziej uwielbianych grup muzycznych wszechczasów!

Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 13 grudnia 2019 roku o godzinie 10:00 na stronie www.livenation.pl i www.Ticketmaster.pl

Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się 11 grudnia 2019 roku o 9.00 i potrwa do 13 grudnia do 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster Polska rozpocznie się 12 grudnia o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 13 grudnia do 10.00.

Wybierzecie się na koncert?